Klub, ve kterém není nic nemožné

Výjezd do Pelhřimova 28. 8. 13

11. října 2013 v 9:10 | Papouch |  Z kotle pro kotel
Den před výjezdem (27.8.) se slejzáme v počtu 5-ti kusů u jednoho z nás v garáži, přinášíme si papíry a domlouváme se na nějakém tom transparentu a obecně na sobotní výjezd. Po půl hodunce se přesouváme do druhé garáže, kam přichází další z nás a po hodině dohadování se konečně dáváme do díla, které nám jde od ruky, díky vínu a slivovici. Na špinavé podlaze garáže matláme na dva papíry "Letos na vrchol" a na další papír horu, která má na své špičce vlajku co prozatím zůstává bez barev. Po nakreslení ještě řešíme auta, protože jeden náš člen, který má vzít auto má možná jet hrát v den zápasu za Božetice. Nic jsme stejně nevyřešili a tak jsme všechno nechali tak nějak svému osudu.

V sobotu se probírám brzy, jdu ještě složit dříví do sklepa, k obědu řízky a pak hurá do Milevska, cestou jsem ještě zjistil že ten co měl jet hrát za Božky nakonce nikam nejede a bere auto pro 6 kusů, ale bohužel jeden z nás (Eda) je narychlo odvolán p. Rybákem a musí jet s "Á"čkem chytat jako dvojka. U zimáku se scházím ještě s jedním od nás už ve 15:00 a jdeme pro bubny, které hážeme do auta. Pro "Á"čko dostáváme ještě pomeranče a citrony, které si zapomněli vzít a jdeme k Edovi pro transparenty, kde ještě dokreslujeme Milevskou vlajku v barvách na vršku hory. Okolo půl 4 se v plném počtu slejzáme na parkovišti u zimáku, vybíráme peníze, půjčujeme dresy, pak ještě rychlá zastávka v Tescu pro pivo a mažeme do Pejru.
Cesta probíhá bez problémů a navíc nás těší zpráva, že na pokladně máme 6 lupenů zdarma. V Pejru dlouho z nás nikdo nebyl a tak auta necháváme kousek od zimáku a docházíme pěšky v retro dresech, plně vyzbrojeni pro lupeny, které získává naše auto + jeden oblíbenec z druhého auta.

Přicházíme k sedačkám, rozhazujeme retro vlajku a po vhození puku na led se rozjíždíme a dopadají první rány na buben, zdravíme domácí, kteří pozdrav opětují. V brance nestojí Venca Pipek, ale Jiří Škubal, který zvládá zápas vcelku dobře. Fandí se docela slušně a asi o třetí nebo čtvrté minutě úspěšně vytahujeme náš tak dlouho připravovaný transparent.

V polovině první třetiny se k nám připojuje ještě jeden známí obličej, který přijel sólo. Třetina končí 1:1, kdy Milevsko dohánělo brankoví náskok domácích, vyrovnání si však patřičně užíváme a oslavujeme a tak jsme vcelku spokojení. O přestávce se nic zajímavého neděje, padá jen pár piv. Druhou třetinu nás však Pelhřimovští zařízli, naši hráči dělají zbytečné chyby, za které musejí na lavičce pikat a konečný stav na konci druhé třetiny je 4:1. O druhé přestávce se děje v podstatě to samé jako o první, nějaký pivo a ze stavu utkání si moc neděláme, přeci jen jsme na výjezdu a tak si výlet užíváme.

Třetí třetinu si domácí jen pojistí svou výhru a nám v hledišti nezbývá nic jiného než se jen pořádně vykravit. Ke konci třetí třetiny Milevsko ještě vstřeluje jeden gól, ze kterého máme obrovskou radost. Po skončení utkání se nám dostává díky od hráčů, ale to už držíme v rukou naši vlajku a máváme s ní. Pelhřimovští nás ještě zdraví a my se balíme a odnášíme věci do aut. S Opicí se vracím k zimáku pro Edu a a naloďujeme se do aut, cestou z Pejru se stavíme asi v 5-ti hospodách a Tescu, takže někteří z nás vypadají opravdu velice zajímavě. Výjezd to byl docela dobrý, bylo fajn, že jsme se po tak dlouhé době sešli na "Á-čko" v tak hojném počtu.
Ostatní fotografie z výjezdu ke stažení zde.