Klub, ve kterém není nic nemožné

Milevsko - Znojmo 0:5

4. listopadu 2012 v 14:51 | Papouch |  Dorost
Milevští první dvě třetiny drželi se svým soupeřem krok, v polovině třetí třetiny přišel čtyřminutový kolaps milevské hry. Znojemští toho dokázali pětkrát využít.

Domácí nastoupili do utkání vědomi si síly a kvality soupeře. Z posledního utkání v Jindřichově Hradci si milevští přivezli kromě třech bodů i dvě zranění. V sestavě budou chybět několik zápasů Hanzlík a Nevolný, pro tým citelná ztráta. Do utkání, ale domácí nastoupili s odhodláním o výsledek bojovat. Domácí nevyužili ani jednu z nabídnutých přesilovek, ani tu ve druhé třetině, kdy měli výhodu dvou hráčů po dobu přes jednu minutu. Na druhou stranu se ubránili stejné početní výhodě hostů. Po celé dvě třetiny drželi s dorostenci Znojma vyrovnanou partii. Hosté podstatně více zaměstnávali milevského brankáře než domácí gólmana hostů. Totální kolaps milevské hry přišel o čase 48,56 až 52,48, kdy obdrželi čtyři branky. Nepomohl ani oddechový čas domácích po třetí obdržené brance. Po vyčerpaní času k uklidnění týmu, přišlo zbytečné vyloučení, které hosté velmi rychle využili. Po faulu na znojemského hráče v brejku bylo nařízené TS, která Kolář vychytal. Těsně před sirénou znojemští znovu využili početní výhodu ke stanovení konečného výsledku 0:5.

Výsledek je pro milevské dorostence krutý vzhledem ke hře v prvních dvou třetinách. Totální výpadek ve hře a koncentraci v polovině třetího dějství nahrál zkušenému soupeři, ten rychle za sebou vstřelenými brankami stanovil své vítězství. Milevští jedou k dalšímu utkání v pondělí 5.listopadu do Příbrami, kde hrají od 17,30 hodin.

Branky a nahrávky: - 49. Pěček, 51.Hačecký, 52.Fruhwirt, 53.Inndruch, 60.Březina. Rozhodčí: Mandris - Jílek, Šperl. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 26:38.
HC Milevsko 2010: Kolář (Kafka) - Jíška,Kolčaba-Bartůněk,Oblouk-Homola J.,Sýbek - Kothera,Pouch,Kubička - Homola V.,Mácha,Jiroušek - Urna,-,Roubík
HC Znojemští Orli: Dočekal (Daňo)- Kruckovyč, Hloupý, Obhlífdal, Švanda, Pěček, Toman, Lander, Indruch, Fruhwirt, Hačecký, Šťáva, Forman, Zemánek, Nahodil, Březina, Bulín