Klub, ve kterém není nic nemožné

Opětovné spuštění webu

16. října 2012 v 12:51 | Papouch |  Články
Po delší době se pokusím, alespoň prozatimně spustit tento web a alespoň občas sem přidat nějakou anketu, článek nebo obrázek. Pokud by měl kdokoliv z vás nějaký materiál týkající se HCM můžete mi ho poslat na mail Taisho@seznam.cz.


Novou změnou na webu je nová barva menu a písma, abychom se přizpůsobili a trochu se sehráli s novými barvami klubu, které se v roce 2010 změnili na zeleno-modrou, nejspíše pro to aby přitáhla víc diváků, což samozřejmě nepomohlo a tak se Milevsko rozloučilo se svým modro-žlutým týmem, který zde v těchto tradičních barvách hrál již od roku 1940 a klub přijal suchý znak s hokejkou, kotoučem znázorňujícím O v nápisu "Milevsko" a trapnou korunkou nad L. Ostatně znak si můžete prohlédnout níže.
Záhlaví tohoto webu zůstane, alespoň prozatím modro-žluté, pokud by měl někdo nějaký pěkný obrázek, který by se tam podle vás hodil lépe, můžete mi ho poslat. Proběhlo také pár dalších drobných úprav.
Nyní se Milevsko beznadějně potácí na samém konci tabulky a aktuální anketa se vás ptá, jestli si myslíte že je vše vina hlavního trenéra p. Bedřicha Rybáka nebo že jsou hráči mladí, nesehraní nebo snad že prostě neumí? Pod článkem můžete anketu i komentoval, ale rád bych zdůraznil že všechny vulgární komentáře budou ihned smazány!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama