Klub, ve kterém není nic nemožné

Letní příprava v plném proudu

30. května 2010 v 11:58 | Papouch |  Články
O hokejisty v novém klubu HC Milevsko 2010, který bude na soupisce již nadcházející sezónu zdá se nebude nouze, zájem projevilo devatenáct dospělých hokejistů. Většina z bývalého klubu HC, ale i někteří hokejisté z Táborského klubu.
vlajka


Letní příprava se již dávno rozběhla a hráči trénují čtyřikrát týdně. V pondělí běhají na dráze a trénují všeobecnou vytrvalost, v úterý 2. základní škola v Milevsku poskytuje hráčům svoji tělocvičnu. Ve středu naleznete hráče opět běhat na dráze a v posilovně a ve čtvrtek mají hráči hodinový spinning. Hokejisté zatím mají cca 80% docházku na tréninky, které trvají hodinu a půl (kromě čtvrtka). Pokud se některý hráč nemůže na trénink z nějakého důvodu dostavit, musí dát předem vědět že nepřijde, toto pravidlo hráči dodržují.
Letní příprava se samozřejmě nevyhnula ani mladším hráčům. Druhá a třetí třída trénuje dvakrát týdně a využívají k tomu dráhu a umělou dráhu v Milevském sportovním areálu. Mladší a starší žáci trénují třikrát v týdnu venku, z toho vždy jednou využívají nabídku tělocvičny na 2. základní škole. Dorost a Junioři trénují ve stejných podmínkách také třikrát týdně. Brankáři mládežnických družstev procházejí speciálním výcvikem také v tělocvičně 2. z.š. a to každé úterý v týdnu. Osmi týdenní letní příprava na "suchu", ve které HC spolupracuje s 2. z.š. je vítaná změna.
Na ledě uvidíte hráče trénovat od začátku srpna. Ošizené není ani soustředění hokejistů.
HC Milevsko 2010 se přihlásil mimo Českého svazu ledního hokeje i do Českého svazu tělovýchovy a sportu, kde by rád využíval všech dostupných výhod pro hokejové oddíly.
Další vítanou změnou, která se vyřešila na již výše zmíněné schůzi bylo i znovuoživení oficiálních hokejových stránek klubu www.hcmilevsko.cz, web by měl dostat nový kabát a to vše by si měl vzít na starost p. Radek Kolín.
Místo kustoda prvního mužstva se opět ujme Luboš Jelínek.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 koty koty | 31. května 2010 v 18:18 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama