Klub, ve kterém není nic nemožné

Žďár - Milevsko 5:2

6. října 2009 v 16:19 | Papouch |  Články
Milevsku se zápas ve Žďáře nad Sázavou vůbec nepodařil a prohrálo tříbrankovým rozdílem.

Žďáru se povedl vstup do zápasu a už v 8. vteřině vedl 1:0 díky Jakubu Vránkovi a asistenci Jiřího Plachého a Martina Sobotky. Jiří Plachý návýšil brankový náskok Žďáru v 11. minutě, když si připsal k asistenci ještě branku a Martin Sobotka taktéž asistenci. Žďár tak vedl už v první třetině 2:0. Druhou třetinu Žďár znovu vstřelil branku hned ze začátku, přesněji v 22. minutě, když Jiří Plachý asistoval Tomáši Doležalovi. Na konci druhé třetiny, 29. minutu se dočkalo branky i Milevsko, když se ve skrumáži před domácí brankou nejlépe zorientoval Luboš Voříšek, asistence Petr Zíb. 3. třetinu, 33. minutu bombou od modré Martin Pleva pod horní tyčku zakončil, asistence Miroslav Bukáček. Stav utkání byl v tuto chvílui 4:1, 49. minutu se ale změnil, když Milevský útočník Jiří Fořt tečoval střelu od Michala Procházky + asistence od Jiřího Müllera. Dílo zkázy bohužel dokončil až v 60. minutě Luboš Kunstmüller, který zakončoval do prázdné klece Milevska.