Klub, ve kterém není nic nemožné

Tábor - Milevsko 4:2

23. prosince 2008 v 12:30 | Papouch |  Články
Milevsko si v sobotním derby venku s Táborem moc neporadilo.

V první třetině žádné branky nepadaly, ale v druhé bohužel pro Milevsko ano. První a druhou branku druhé třetiny vstřelil Tábor. První v 22.minutě, když Martin Mařík asistoval Jakubu Matušíkovi. Druhá pak v 34 minutě, když znovu zakončoval Jakub Matušík, ale tentokrát s asistencí Luboše Voříška. tím druhá třetina skončila. Ve třetí třetině padalo nejvíce branek a Milevsko začalo dramatizovat zápas. V 43. minutě Milan Kořánek a Michal Matouš asistovali při brance, kterou vstřelil Milevský útočník Lukáš Krejčí. Další branka padla v 48. minutě díky přesné střele Růďi Suchánka a asistenci Jiřího Fořta. Milevsko tutíž dokázalo vyrovnat na 2:2 a dalo Milevským fanouškům naději na vítězství, kterou však snížil v 52. minutě Kupec s asistencí J. Suchánka. A uhasil jí v 55. minutě Kocar kdy se dokázal do Milevské branky trefit s asistencí Kupce. Milevsko bohužel prohrálo 4:2, ale atmosféra na strdionu byla výborná z obou stran. Milevští fanoušci si na první vstřelenou branku Milevska připravyli modro-žluté jedničky a Tábor zase prskavky...