Klub, ve kterém není nic nemožné

Mělník - Milevsko 0:8

19. ledna 2008 v 22:59 | Papouch |  Články
Milevsko předvedlo na Mělnickém ledě golparadu.

První brankou otevřel v 3 minutě Robert Procházka s asistencí Petra Šulčíka skóre. Další branky se diváci a fonoušci dočkaly v 17 minutě, když Zdeněk Šperger a Jakub Hamerle asistovali při brance Petra Šulčíka. 25 minutou bodoval opět Robert Procházka a asistoval Petr Šulčík. V 34 minutě skóroval Jakub Hamerle a to s asistencí dvojice Petra Šulčíka a Zdeněka Špergera. S 47 minutou si Jiří Müller připsal branku a Richard Pitel s Lukášem Krejčím asistenci. 52 minuta byla obzvláště dobrou pro Lukáše Krejčího, když se mohl radovat z branky. Asistence Tomáš Novotný a Ruda Suchánek. O 4 minuty později tedy v 56 minutě zápasu Robert Procházka znovu skóroval a znovu s asistencí Petra Šulčíka a tentokrát i Jakuba Hamerleho. Poslední branka utkání padla v 57 minutě když Petr Šulčík s asistencí Tomáše Novotného ukončili stav utkání Mělník - Milevsko 0:8.